Montaż mebli biurowych

Montaż mebli biurowych to usługa skierowana dla biur na terenie Warszawy i okolic. Najczęściej są to meble sprzedawane w paczkach, które należy przede wszystkim skręcić, zamontować oraz rozlokować w docelowych pomieszczeniach. Do montażu mebli biurowych należą przede wszystkim biurka, szafy, pomocniki pod biurka, półki, oraz stoły konferencyjne. Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje montaż mebli? Na pewno otrzymasz szybką wycenę gdy tylko do nas zadzwonisz. Zadzwoń do nas teraz 538 439 690

Składanie mebli biurowych już od 150 zł

Opieramy się na stawkach godzinowych koszt jednego montera to tylko 50 zł/h jednak pamiętaj że minimalny czas wynajęcia ekipy to 3 godziny. Wystawiamy faktury. 

Składanie mebli

Składanie mebli biurowych to usługa nie wymagająca wiertarki, oraz kołków. W tego typu usługach wystarczą narzędzia manualne (śrubokręty, klucze płaskie, klucze nasadkowe, ampule, imbusy) ewentualnie elektronarzędzia w postaci wkrętarki, lub wkrętaka. zadzwoń do nas teraz 538 439 690

Montaż mebli biurowych już od 180 zł

Opieramy się na stawkach godzinowych koszt jednego montera to tylko 60 zł/h, jednak pamiętaj że minimalny czas wynajęcia ekipy to 3 godziny. Wystawiamy faktury.

Montaż mebli

Montaż mebli biurowych to usługa w której niezbędnym narzędziem jest oczywiście wiertarka oraz wszelkiego rodzaju kołki, które są dopasowane do rodzaju materiału w którym ma być zamontowany mebel. Do tego rodzaju mebli często zaliczają się przede wszystkim regały na segregatory, szafy, oraz półki. 

zadzwoń do nas teraz 538 439 690

Składanie i montaż mebli biurowych Warszawa i okolice 

Montaż mebli biurowych Warszawa i okolice to usługa skierowana przede wszystkim do biur znajdujących się na obszarze Warszawy oraz okolic znajdujących się 10 km od granic Warszawy. Jeżeli Twoje biuro znajduje się w określonym obszarze:

  • Nie zapłacisz za przejechane kilometry,
  • Nie zapłacisz za podstawienie auta.
  • Przyjedziemy na darmową wycenę 

Montaż akcesoriów biurowych

Wykonujemy również montaż akcesoriów biurowych w postaci tablic, obrazów, rzutników, banerów, certyfikatów itp. 

Posiadamy doświadczenie, wykwalifikowany personel jak i również narzędzia niezbędne do realizacji tego typu zadań. Nasza ekipa wyposażona jest w elektronarzędzia takie jak wiertarki, wkrętarki, oraz narzędzia manualne.

Dostawa mebli, wniesienie, oraz montaż

Montaż mebli biurowych

Montaż mebli biurowych

Realizujemy dostawy mebli ze sklepów meblowych do biur razem z wniesieniem oraz montażem. Posiadamy odpowiednią flotę samochodów wyposażonych w windy, burty przystosowane do mocowania mebli. Interesuje Cię tylko transport mebli z wniesieniem? Wejdź w link transport mebli biurowych

Naszym partnerem jest

Montaż mebli logo montiermebli.pl

Montaż mebli