Przeprowadzki biur niska cena

Przeprowadzki biur w wariancie standardowym to tańsze rozwiązanie, czyli niska cena. To najczęściej zamawiana usługa. W tego typu przeprowadzce to pracownicy zatrudnieni w biurze zabezpieczają swoje stanowisko pracy. Pracownicy pakują drobne rzeczy do kartonów, w szczególności są to rzeczy podręczne z szuflad, szafek i blatu biurka. Równie często pracownicy także zabezpieczają swój sprzęt komputerowy (monitory, komputery, drukarki)

Przeprowadzki biur

Oprócz spakowania drobnych rzeczy, częstą praktyką jest że pracownicy pakują nie tylko podręczne rzeczy z biurek i pomocników. W obowiązku mają całkowite spakowanie swoich działów. Wtedy pakują wszystkie przedmioty z szaf, komód, archiwum, pomieszczeń gospodarczych, serwerowni itp.

Jeszcze tańsza przeprowadzka biura

Jeżeli chcesz jeszcze bardziej obniżyć koszty przeprowadzki to możesz zatrudnić pracowników do pomocy w trakcie przeprowadzki przy przenoszeniu drobnych rzeczy do samochodu. Jeżeli pomogą choć by z kartonami to znacząco skrócisz czas przeprowadzki co końcowo wpłynie na obniżenie kosztu usługi.

Przeprowadzki biur i najtańsze rozwiązanie

Najtańsze rozwiązanie to takie gdzie to pracownicy wykonają całą przeprowadzkę. W tym wariancie możesz wynająć auto z kierowcą a resztą niech zajmą się Twoi pracownicy. Jednak musisz pamiętać żeby wyposażyć ich w niezbędne materiały do pakowania rzeczy, oraz zabezpieczenia mebli. Najważniejsze co musisz mieć to kartony, folię bąbelkową, folie stretch, taśmy, oraz flamastry do podpisania kartonów. Jeżeli chcesz wybrać te rozwiązanie to poniżej masz linki w którym możesz kupić interesujące cię materiały pakowe

Folia bąbelkowa

Kartony

Folia stretch

Taśmy pakowe

Naszym partnerem który zaopatruje nas w materiały pakowe jest PAKOLANDIA

Przeprowadzki biur niska cena Folia bąbelkowa, Kartony

Folia bąbelkowa, Kartony

Przeprowadzki biur niska cena – Demontaż i montaż mebli w cenie

Do zadań firmy przeprowadzkowej w trakcie standardowej przeprowadzki należy przede wszystkim demontaż i montaż mebli, zabezpieczenie mebli, wyniesienie mienia, transport, oraz wniesienie mienia do docelowych pomieszczeń.

Transport Gabarytów

Na tego typu usłudze lepiej nie oszczędzać ponieważ przenoszenie ciężkich gabarytów we własnym zakresie może grozić wypadkiem. Transport gabarytu to specjalistyczna usługa która wymaga profesjonalistów. Transport gabarytów które ważą powyżej 100 kg jest wyceniany indywidualnie. Do tego rodzaju usługi należy transport sejfu, plotery, ksero, kasy pancerne itp. Nasza firma realizuje transport gabarytów do 200 kg. W przypadku transportu gabarytu powyżej 200 kg polecamy naszego partnera